Zapraszamy do Jastrzębia na zawody, będące inauguracją Śląskiej Ligi Speedcubingu - serii dziesięciu imprez organizowanych w ciągu nadchodzących kilku miesięcy na Śląsku. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce.
  • Data wydarzenia:
    28 września 2013 r.
  • Miejsce
    MOSiR Jastrzębie
    Kompleks Sportowy „OMEGA”
    ul.Harcerska 14a
  • Delegat WCA:
  • Organizatorzy:
    Klaudia i Radosław Ciuk oraz Błażej Morgała
  • Sponsor główny
  • Konkurencje:
    2x2x2 - 7x7x7, 3x3x3 jedną ręką, 3x3x3 bez patrzenia, 3x3x3 liczba kostek bez patrzenia, 3x3x3 stopami, Pyraminx, Megaminx
  • Wpisowe:
    15 zł (płatne na miejscu)
  • Zniżki:
    10 zł dla stałych sędziów startujących w max. 3 konkurencjach
    10 zł dla zawodników startujących w Śląskiej Lidze Speedcubingu
  • Limit zawodników:
    Brak limitu!
  • Rejestraca otwarta do
    21 września 2013 r.
  • Wstęp dla widzów
    Wolny!

Zarejestrowani zawodnicy

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb ft p m
1. Mateusz Adamczyk Świerklany Poland
2. Nikodem Adamiec Opole Poland
3. Aleksander Atamańczuk Wałbrzych Poland
4. Arkadiusz Atamańczuk Wałbrzych Poland
5. Dorian Bajorek Czerwionka-Leszczyny Poland
6. Mateusz Balawajder Pszów Poland
7. Jakub Barciaga Pszów Poland
8. Wojciech Barciaga Pszów Poland
9. Łukasz Bieńczak Jastrzębie-Zdrój Poland
10. Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
11. jakub bonarski Kielce Poland
12. Dawid Boroń Strzebiń Poland
13. Daniel Brojerski Zawiercie Poland
14. Rafał Broncel strzebiń Poland
15. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
16. Łukasz Burliga Kraków Poland
17. Przemek Chlebica Dąbrowa Górnicza Poland
18. Piotr Chodera Sośno Poland
19. Michał Chudzik chorzów Poland
20. Mateusz Cichoracki Grudziadz Poland
21. Błażej Cichy Rybnik Poland
22. Michał Ciesielski Bytom Poland
23. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
24. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
25. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
26. Juliusz Czakon Katowice Poland
27. Krystian Domagała Wadowice Poland
28. Szymon Drzewiecki Niemodlin Poland
29. Michał Dusiński Częstochowa Poland
30. Igor Farnicki Będzin Poland
31. Kamil Fus Stara Wieś Poland
32. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
33. Wojciech Fydrych Świerklany Germany
34. Dawid Gałka Bestwina Poland
35. Angelika Gaweł Turza Śląska Poland
36. Przemysław Gawełek Ustroń Poland
37. Kacper Golonka Bielsko-Biała Poland
38. Sławomir Gonska Bąków Poland
39. Adam Gottscholl Rybnik Poland
40. Michał Halczuk Lublin Poland
41. Konrad Hartmann Czyżowice Poland
42. Kacper Jach Będzin Poland
43. Michał Jackowski Olesno Poland
44. Filip Jagiełłowicz Katowice Poland
45. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
46. Szymon Jasieńczuk Radomice Poland
47. Mikołaj Jasiński Wadowice Poland
48. Franciszek Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
49. Jakub Jaskulski Jastrębie-Zdrój Poland
50. Dawid Jęczmionka Syrynia Poland
51. Artur Justyński Kraków Poland
52. Tomasz Kaczorowski Walce Poland
53. Przemysław Kaleta Radom Poland
54. Przemysław Kara Jaworzyna Śląska Poland
55. Adrian Katryniok Rogów Poland
56. Grzesiek Kazana Gliwice Poland
57. Tomasz Kiełbasa Rokitno Szlacheckie Poland
58. Sebastian Kieś Czernica Poland
59. Jakub Kipa Chorzelów Poland
60. Bartłomiej Klimeczek Jawiszowice Poland
61. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
62. Wojciech Knott Rzeszów Poland
63. Simon Kobylański Głubczyce Poland
64. Błażej Kociełkiewicz Kielce Poland
65. Michał Koczy Knurów Poland
66. Jakub Kominek Jastrzębie-Zdrój Poland
67. Marcin Kowalczyk Kraków Poland
68. Adrian Kowalski Jastrzębie-Zdrój Poland
69. Paweł Kowol Gliwice Poland
70. Jakub Koziński Jastrzębie Zdrój Poland
71. Kamil Kriegler Katowice Poland
72. Artur Kristof Rybnik Poland
73. Przemysław Kruczek Zamość Poland
74. Adam Krupa Bytom Poland
75. Kacper Kryszak Warszawa Poland
76. Weronika Krzakiewicz Łazy Poland
77. Stanisław Krzewicki Opole Poland
78. Agata Krzykała Jastrzębie-Zdrój Poland
79. Rafał Kubacki Legnica Poland
80. Michał Kucak Janowice Poland
81. Szymon Kuczaty Bełsznica Poland
82. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
83. Szymon Kurowski Katowice Poland
84. Tonia Kwaśniewska Kraków Poland
85. Kamil Leszewicz Częstochowa Poland
86. Tymoteusz Leśniewski Jastrzębie-Zdrój Poland
87. Grzegorz Lizak Jastrzębie-Zdrój Poland
88. Łukasz Łach Jawiszowice Poland
89. Grzegorz Łuczyna Jasienica Poland
90. Maksymilian Majcher Kraków Poland
91. Olaf Malik Głubczyce Poland
92. Szymon Malinowski Katowice Poland
93. Weronika Marczyk Zawiercie Poland
94. Michał Marszałek Brzyczyna Poland
95. Szymon Mazur Pyskowice Poland
96. Kacper Mazurkiewicz Głubczyce Poland
97. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
98. Natalia Mikulak Jastrzębie-Zdrój Poland
99. Grzegorz Mirosław Jastrzębie Zdrój Poland
100. Piotr Mirosław Jastrzębie-Zdrój Poland
101. Patryk Miszkurka Jastrzębie-zdrój Poland
102. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
103. Szymon Moroń Bielsko-Biała Poland
104. Wojciech Moska Świętochłowice Poland
105. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
106. Michał Nikiel Sobótka Poland
107. Jakub Ociepka Limanowa Poland
108. Kamil Olesz Zabrze Poland
109. Arnold Oleś Świerklany Poland
110. Fabian Oleś Świerklany Poland
111. Mateusz Olszanecki Jastrzębie-Zdrój Poland
112. Radosław Opoka Kielce Poland
113. Aleksander Osiowski Nowy Sącz Poland
114. Maksymilian Osiowski Nowy Sącz Poland
115. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
116. Mikołaj Pacek Wadowice Poland
117. Filip Paryż Zabrze Poland
118. Bartosz Piechniak Stalowa Wola Poland
119. Jarosław Pituła Częstochowa Poland
120. Michał Plichta Katowice Poland
121. Piotr Pojda Głubczyce Poland
122. Adam Polkowski Gdańsk Poland
123. Kamil Pomietło Zabrze Poland
124. Paweł Psykała Chorzów Poland
125. Adrian Reinert Zabrze Poland
126. Sonia Reinert Zabrze Poland
127. Szymon Riabowski Jastrzębie-Zdrój Poland
128. Cezary Rokita Mirzec Poland
129. Krzysztof Rożałowski Gliwice Poland
130. Jarosław Rubczyński Głubczyce Poland
131. Szymon Ruksza Opole Poland
132. Kamil Salamon Stanowice Poland
133. Bartosz Sekulski Sulejówek Poland
134. Wiktor Smaga Kraków Poland
135. Mariusz Smajdor Jastrzębie-Zdrój Poland
136. Kacper Stacha Sarnów Poland
137. Karol Stacha Sarnów Poland
138. Jakub Stanek Kielce Poland
139. Albert Stanula Szerzyny Poland
140. Karol Stanula Szerzyny Poland
141. Paweł Strzesak Gnojnik Poland
142. Wojciech Syrnicki Orzesze Poland
143. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
144. Marcin Szczepaniak Piaseczno Poland
145. Patryk Szewczyk Katowice Poland
146. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
147. Konrad Szpilowski Pyskowice Poland
148. Jakub Szpyra Jastrzębie-Zdrój Poland
149. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
150. Jan Śliwka Ustroń Poland
151. Paweł Tomal Kraków Poland
152. Michał Tomański Opole Poland
153. Karol Tomaszewski Kielce Poland
154. Martyna Truszczyńska Częstochowa Poland
155. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
156. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
157. Adam Warchoł Opole Poland
158. Konrad Warmusz Knurów Poland
159. Dominik Wędzina Wadowice Poland
160. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
161. Adam Wita Czernica Poland
162. Paweł Włoszek Katowice Poland
163. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
164. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
165. Robert Wojtkowski Jastrzębie Zdrój Poland
166. Oskar Woźniak Będzin Poland
167. Marcel Wójcik Jawiszowice Poland
168. Adam Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Poland
169. Marcin Zalewski Augustów Poland
170. Mateusz Zębala Skomielna Biała Poland
171. Piotr Ziemba Oświęcim Poland
172. Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
173. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
174. Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
175. Tomasz Żołnowski Płock Poland
176. Krzysztof Daniel Żygowski Gdańsk Poland
Suma: 173 144 109 69 24 29 103 35 15 13 110 65